Odrealnione ideały wypaczają nasze postrzeganie piękna. Chcemy podkreślić to, co powinno być zupełnie oczywiste — prawdziwy fundament piękna stanowi autentyczność, bo tego, kim naprawdę jesteśmy nie da się skopiować. 

„Beauty is not copy-paste” to wyjątkowe wydarzenie Smart Aging Clinic, które odbyło się 1 marca. Odsłoniliśmy na nim piękno i kobiecość w najbardziej autentycznej - bo nieoczywistej formie.

 

Panel dyskusyjny, który był główną częścią wydarzenia, poprowadziła Ania Jurgaś, redaktorka mody, coachka i influencerka. Dołączyły do niej wyjątkowe kobiety: Joanna Heidtman, Olga Bołądź, Marta Dyks oraz Klaudia Witczak, właścicielka Smart Aging Clinic. Dyskusja na temat piękna była okazją do wymiany poglądów i doświadczeń, podkreślając znaczenie autentyczności i indywidualności. 

Podczas spotkania, uczestnicy  mieli okazję zobaczyć wyjątkową wystawę zdjęć autorstwa Piotra Stokłosy, z Angeliką Wierzbicką oraz Martą Dyks w roli głównej, będącą częścią kampanii „Beauty is not copy-paste”.

Ta inicjatywa podkreśla, że piękno nie jest monolitem i nie może być ujęte w jednolity szablon. Każda kobieta jest wyjątkowa, a jej piękno to indywidualna opowieść, niepowtarzalna i autentyczna. Zdjęcia kampanii są manifestem tej idei, ukazującym różnorodność i wyjątkowość kobiecego JA. 

A może by tak bezrefleksyjną pogoń za młodością zastąpić celebrowaniem niebanalnej indywidualności, która jest esencją naszego unikatowego DNA? 

Kampania "Beauty is not copy-paste" ma swoje odzwierciedlenie również w serii podcastów "UnboTalks", gdzie poruszane są tematy związane z kobiecym pięknem i jego różnymi aspektami. To rozmowy o poczuciu własnej wartości i jej fundamentach takich jak tożsamość czy autonomia, które są istotną częścią całego projektu, zapewniając głębsze zrozumienie misji marki i jej idei #unbotoxed, a zarazem jej punktem wyjścia. Bo wszystko, co ważne i piękne zaczyna się od rozmowy.