Dr Pamela Sahawneh

"Pracuję zgodnie z ideą #UNBOTOXED, ponieważ ważne jest dla mnie zachowanie mimiki twarzy i swobodne wyrażanie emocji. Jestem przeciwna korygowaniu wyglądu twarzy  przy pomocy syntetycznych substancji. Jeśli chcesz uniknąć podania syntetycznych substancji, poproś swojego lekarza o dokładny skład preparatu. Twoja skóra należy do Ciebie - masz prawo decydować".

Dr Ada Nowatorska – Bourget 

"Jestem zwolenniczką idei #UNBOTOXED stworzonej przez Smart Aging Clinic, bo cenię sobie naturalność. Jako lekarz medycyny estetycznej wiem, że toksyna botulinowa i wypełniacze wiążą się z powikłaniami i są tylko chwilowymi rozwiązaniami. Ja stawiam na regularny skin workout".

Dr Edyta Lech – Kasprowicz 

"Starzenie się jest naturalnym procesem organizmu, którego nie da się uniknąć. Będąc lekarzem, jestem przekonana, że aby wyglądać dobrze nie trzeba ingerować w rysy twarzy toksyną botulinową czy wypełniaczami. Starzejmy się z godnością. Dbajmy o naszą skórę profilaktycznie, zanim dojdzie do jej uszkodzeń, jednocześnie dokładnie weryfikując z lekarzem stosowane preparaty czy urządzenia. Nasz wygląd to nasza decyzja. Niech inni nie podejmują jej za nas".

Dr Ewelina Gulas

"Popieram ideę #UNBOTOXED, zapoczątkowaną w Smart Aging Clinic, ponieważ w codziennej pracy nie stosuję toksyny botulinowej, syntetycznych substancji wypełniających takich jak kwas L-polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia czy usieciowany kwas hialuronowy. Jestem zwolenniczką naturalnego stymulowania skóry do autoodnowy, bo wiem że nowoczesna medycyna regeneracyjna w pełni nam to umożliwia".

 

Dr Mirella Ziomek 

"Wybrałam Smart Aging Clinic bo to jedyna klinika medycyny estetycznej w Polsce, która nie oferuje swoim klientom toksyny botulinowej i syntetycznych wypełniaczy. Naszym mottem jest  niepodrasowana naturalność i cały zespół lekarzy, bez wyjątku, jest tej idei wierny. Tworząc plany zabiegowe oparte na autoregeneracji skóry, staliśmy się alternatywą dla tych, którzy chcą dbać o siebie ale nie chcą się poprawiać".